• zadzwoń do nas
    504 264 033
  • email
    autoexpert24@poczta.fm

O firmie

Auto Alarm Centrum

Pracownicy firmy Auto Expert Electronic posiadają 20 letnie doświadczenie w branży Car Audio oraz przy zabezpieczaniu aut. Dodatkowo wykonujemy usługi związane z diagnostyką komputerową samochodów oraz przyciemnianiem szyb samochodowych.

Nasz warsztat przez ostatnie 11 lat usytuowany był w Gdańsku, Wszeszcz ul. Jaśkowa Dolina 73, w związku ze sprzedażą gruntu pod budowę osiedla., firmę przenieśliśmy do Wrzeszcza, ul. Zbyszka z Bogdańca 90 a po 6 latach mamy już docelowy adres : Nad Jarem 25  Gdańsk- Siedlce 

Usługi przez nas świadczone są zawsze na najwyższym poziomie, dbamy oto, aby klient był zawsze zadowolony, oferty kierowane są indywidualnie pod jego potrzeby.
Działamy również jako sklep detaliczny oraz hurtownia, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny.

Aby zapewnić najwyższy poziom obsługi naszych klientów prosimy o umawianie się telefoniczne, dzięki temu będziemy mogli poświęcić Państwu czas na wyjaśnienie wszelkich kwestii związanych z autem.

Jeden dzień w tygodniu prowadzimy szkolenia lub montaże wyjazdowe w salonach, w związku z tym prosimy o telefon przed przyjazdem.

Są firmy które wykonują usługi dojeżdżając do klienta i świadczą usługę pod domem, jednak taka usługa nigdy nie będzie wykonana solidnie tak jak w warunkach warsztatowych. Zapraszamy Państwa do naszego warsztatu, który staraliśmy się zaprojektować na wysokim poziomie tak aby zarówno nasi klienci jak i ich samochody były pod właściwa opieką a montaż dokonywany był godnych warunkach.

Zabezpieczenia samochodów montujemy indywidualnie, nie według ogólnego schematu, wychodzimy z założenia, że nawet najdroższe zabezpieczenie źle zamontowane nie zabezpieczy samochodu, dla tego dbamy o wszystkie szczegóły, ułożenie wiązek, dobranie odpowiedniej izolacji tak aby urządzenia były odpowiednio pochowane a blokady tak zrobione żeby nie wprowadzały błędów w sterownikach.
Staramy się doradzić klientom konkretne zabezpieczenie pod dane auto, tylko dzięki temu można maksymalnie utrudnić prace złodziejom. Do pracy podchodzimy ambicjonalnie i chcemy być najlepsi w tym co robimy.

Alarmy, które montujemy są znanych firm takich jak SEO, OMEGA, LOGIC, PROXIMA, CLIFFORD i inne.
Gwarantujemy serwis naszych urządzeń 24H!

Współpracujemy z salonami samochodowymi, posiadamy autoryzację dzięki którym klienci nie utracą gwarancji na swój samochód.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach oraz ofertach promocyjnych?
Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco.